Porządek Nabożeństw

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – 07. 04. 2024r.

700   Do Miłosierdzia Bożego za ++ Annę MIELNIK w 3 rocznicę śmierci ze wspomnieniem męża Andrzeja.

900   Do Chrystusa Zmartwychwstałego za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Wandy MICHALIK z okazji 90 rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1100  Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem i prośbą o miłosierdzie w intencji Członków i Sympatyków grupy modlitewnej Kwadransu Miłosierdzia.

1500  Koronka do Miłosierdzia Bożego.

1700  Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Mieczysława WEKSLER, rodziców, teściów, siostrę Krystynę, brata Marcina i wszystkich ++ z pokrewieństwa.

Poniedziałek, 08. 04. 2024r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

  700   Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy  i św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Marii z okazji urodzin.

1800  Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Filipa w rocznicę śmierci, matkę Helenę, brata Karola, męża Mariana i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Wtorek, 09. 04. 2024r. – dzień powszedni

  700   Do Miłosierdzia Bożego za + ciocię Helenę NOWAK jej rodziców i rodzeństwo.

1800 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Urszuli HEIN z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i ich rodzin.

Środa, 10. 04. 2024r. – dzień powszedni

   700 Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla ++ Jana, Hildegardę, Andrzeja, Czesława, Adolfa, Stanisława, Marię, Teresę, Gertrudę, Jana, ks. Andrzeja ORDON, ks. Alfreda MIKUSZ, ks. Jerzego PIETRUCHA i ks. Norberta NIEMIEC.

730   Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

1800  Msza zbiorowa: Do Miłosierdzia Bożego:

  1. O pomyślny przebieg operacji i rekonwalescencje dla męża.
  2. Za ++ Andrzeja ORDON, Alfreda KUJAS i Gintera ORDON.
  3. Za ++ męża Henryka rodziców Stanisławę i Józefa i ++ z rodziny.
  4. Za ++ Eleonorę KONIECZNĄ w 3 rocznicę śmierci, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
  5. Za ++ rodziców Marię i Ryszarda WOROSZCZAK
  6. Za + Tomasza BADOWCA. /Ofiarowana od sąsiadów z bloku 51/

   7. Za + Alicję DUDAŁA. /Ofiarowana od byłej sąsiadki/

   8. Za ofiary wojny  oraz o pokój na Ukrainie i na całym świeci.

Czwartek, 11. 04. 2024r. – dzień powszedni

700 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Uzdrowienie Chorych prosząc o zdrowie dla męża Eugeniusza.

730    Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

1700    O Dary Ducha Świętego dla młodzieży parafii św. Katarzyny i Matki Bożej Częstochowskiej, przyjmującej Sakrament Bierzmowania.

Piątek, 12. 04. 2024r. – dzień powszedni

  700  Za Parafian.

1500  Kwadrans Miłosierdzia.

1800  Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Adama w rocznicę śmierci  ze wspomnieniem matki Heleny.

Sobota, 13. 04. 2024r. – dzień powszedni

  700  ………………………………………………………………………wolna intencja.

14.00 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla małżonków Teresy i Józefa BIEDROWSKI z okazji 50 rocznicy ślubu.

1800  Do Miłosierdzia Bożego za + żonę Irenę w rocznicę urodzin  i ++z pokrewieństwa.

III Niedziela Wielkanocna, – 14. 04. 2024r.

700   Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św.    Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla małżonków Marii i Hieronima MROWIŃSKICH z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z rodzinami.

  900   Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Klarę i Jana BARTOSZEK, teściów Marię i Joachima WYSTĘP ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100  Do Trójcy Przenajświętszej o łaskę wiary, nadziei i miłości dla dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. : Emilii SETERA, Ignacego ZOK, Mai KOTYRBA, Jana MYTNIK, Róży MASZKOWSKIEJ i Anastazji FAŁEK ich rodziców i rodziców chrzestnych.

1630  Nieszpory.

1700  Do Miłosierdzia Bożego za ++ Jolantę PUCH na pamiątkę urodzin, Józefa i Krystynę PUCH oraz Czesławę i Stanisława WASILEWSKICH.