XXXIII niedziela zwykła – odpust parafialny 14.11.2021.

 1. Dziś obchodzimy nasz Odpust ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Dziękujemy ks. Kazimierzowi za przyjęcie zaproszenia i wygłoszone Słowo Boże. Zapraszamy na  nieszpory odpustowe na godzinę 1615.
 2. W środę po Mszy świętej porannej nowenna do MB Nieustającej Pomocy,  a o godz. 1830 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 3. W czwartek po Mszy świętej porannej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek o 1530 Kwadrans  Miłosierdzia.
 5. W sobotę o 1730 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie również okazja do spowiedzi świętej
 6. Dziękujemy osobom pomagającym przy sprzątaniu liści.
 7. Zbiórka i wyjazd Pielgrzymów do Krakowa Łagiewnik w dniu 17 listopada o godzinie 600 przed Kościołem.
 8. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 900 nastąpi przyjęcie kandydatów do grona ministrantów i odnowienie przyrzeczeń przez starszych ministrantów. Z tej okazji prosimy ojców i dziadków, którzy kiedyś byli ministrantami  o podjęcie służby w czasie tej Mszy św.
 9. W kancelarii można zgłaszać intencje Mszy św. na nowy rok. Obecnie przyjmujemy intencje dziękczynne. Od 22 listopada będzie można zamawiać intencje Mszy św. za zmarłych.
 10. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – inwestycyjna przeznaczona będzie na rozbudowę naszego cmentarza. Dzisiaj zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Za tydzień w odpowiedzi na apel arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, ogólnopolska zbiórka na rzecz migrantów na granicy polsko-białoruskiej. Bóg zapłać za złożone ofiary i za wpłaty na konto parafialne.
 11. Polecamy Gościa Niedzielnego i specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony beatyfikacji ks. Jana Machy, śląskiego męczennika, oraz nasz informator parafialny. Polecamy także nasze kalendarze parafialne pojedynczy w cenie 5zł i  książkowy w cenie 15 zł.