Pielgrzymka do Kodnia

W dniach 13-15.09.2021 r. odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kodnia. Szczegółowy plan pielgrzymki udostępniony przez organizatora znajduje się poniżej:

PIELGRZYMKA

Zamość – Kodeń – Jabłeczna – Włodawa – Kostomłoty – Lublin

13-15.09.2021

1 Dzień. Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Zamościa. Spacer po mieście, zobaczymy m. in. rynek, ratusz, zabytkowe kamienice, katedrę i synagogę. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w ok. Kodnia.

2 Dzień. Śniadanie. Zwiedzanie Kodnia. Nawiedzimy Sanktuarium Natki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia. Jabłeczna – monaster św. Onufrego (męski klasztor prawosławny). Włodawa – barkowy kościół św. Ludwika, Wielka Synagoga, Synagoga bet midrasz. Przejazd do Kostomłotów gdzie zwiedzimy neounicką cerkiew św. Nikity Męczennika, drewniane domy i park dworski z XIX w.  Powrót na obiadokolację i nocleg w ok. Kodnia.

3 Dzień. Śniadanie. Przejazd do Lublina. Zwiedzimy Wzgórze zamkowe, zamek królewski (z zewnątrz), Bramę Grodzką, rynek ze starym ratuszem, archikatedrę św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, Bramę Krakowską, Plac Litewski. Czas wolny. Po południu powrót do miejsca zbiórki i zakończenie pielgrzymki.

Cena: 520,-  obejmuje:

  • przejazdy autokarem (DVD, WC, napoje za zł, klimatyzacja)  
  • 2  noclegi w Hotelu lub Domu Pielgrzyma w Kodniu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)   
  • 2 śniadania – 2 obiadokolacje 
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW                              

Na bilety wstępu, miejscowych przewodników, parkingi etc., należy przeznaczyć 80 pln. (kwota ta jest integralną częścią ceny i nie podlega rozliczeniu)