Ogłoszenia parafialne 30.05.2021 r.

 1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres przyjmowania Komunii św. wielkanocnej.
 2. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godzinie 1630.
 3. W poniedziałek (31 maja) – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 4. W środę po porannej Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W środę  po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 6. W czwartek (03 czerwca) – przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ze względu na pandemię, po Mszy św. o godz. 830 przejdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła, a w kościele odmówimy modlitwy przewidziane przy ołtarzach, z udzieleniem sakramentalnego błogosławieństwa. Pozostałe Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę.
 7. W dniach po uroczystości Bożego Ciała nabożeństwa i Procesje eucharystyczne dookoła kościoła, na które zapraszamy w tygodniu o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1630.
 8. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawowane będą w ramach niedzielnych nabożeństw popołudniowych oraz w oktawie Bożego Ciała.  
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W I piątek po Mszy św. porannej zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W sobotę po porannej Mszy świętej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 10. Dla wszystkich wiernych przebywających na terenie Diecezji Gliwickiej w piątek 4 czerwca, Biskup Gliwicki udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 11. W piątek (4 czerwca) o 1500 Kwadrans Miłosierdzia.
 12. W piątek (4 czerwca) kancelaria będzie nieczynna.
 13. Kolekta dzisiejsza, w Boże Ciało oraz  w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na bieżące potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę (6 czerwca) – zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Bóg zapłać za złożone ofiary i za wpłaty na konto parafialne.
 14. Polecamy Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.