Ogłoszenia parafialne 16.05.2021 r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godzinie 1630.
 3. W środę po porannej Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek po porannej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek o 1500 Kwadrans Miłosierdzia.
 6. W naszej parafii powstała Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Pierwsze spotkanie modlitewne odbędzie się w środę (19 maja) po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tych spotkaniach.
 7. W piątek (21 maja) zapraszamy młodzież ze szkół średnich i studentów do Miasteczka Śląskiego na Mszę św. o godzinie 1900 a po niej na konferencje p.t. „ Rodzic też człowiek”. Będzie możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu także online.
 8. W przyszłą niedzielę (23 maja) uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu gościć będziemy ks. Marcina Pasia, Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży, który wygłosi do nas Słowo Boże i poprosi o wsparcie materialne dla inicjatyw Duszpasterstwa Młodzieży, a zwłaszcza tworzącego się Domu dla Młodych w Gliwicach.
 9. Młodzież i dorosłych zapraszamy na czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w sobotę (22 maja) organizowane w parafii w Opatowicach od godz. 2045.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu na godz. 1730, a w niedzielę na 1630.
 11. Informację na temat Parafialnej Pielgrzymki na Jasną Górę podawane będą wraz z rozwojem sytuacji epidemicznej.
 12. Przez cały maj, w tygodniu okazja do spowiedzi będzie jak zawsze przed Mszą św. poranną, a wieczorem przed Nabożeństwem Majowym. W sobotę jak zawsze od godz. 1730.
 13. Dzisiaj kolekta remontowo – inwestycyjna przeznaczona będzie na remont dachu naszego kościoła, za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary i za wpłaty na konto parafialne.
 14. Przypominamy o pilnowaniu terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu oraz opłatach za wodę i wywóz śmieci.
 15. Polecamy Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
 16. Maseczki, które są położone na ławkach można  zabrać  do domu.