Ogłoszenia parafialne 13.06.2021 r.

 1. Zapraszamy dzisiaj na godzinę 1600 na Nabożeństwo Fatimskie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
 2. W poniedziałek o 1700 próba dla kandydatów do bierzmowania i Msza św. Okazja do spowiedzi świętej dla kandydatów do bierzmowania codziennie do środy przed każdą Mszą św. Msza św. z przyjęciem Sakramentu Bierzmowania w czwartek o godz. 1700.
 3. W środę po porannej Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 4. W czwartek po porannej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek wyjątkowo nie będzie Kwadransu Miłosierdzia.
 6. W piątek (18.06) zapraszamy młodzież ze szkół średnich i studentów do Bobrownik Śląskich na Mszę św. o godz. 1900 a po niej na konferencję p.t. „Odpocznijcie nieco”. Jest również możliwość uczestnictwa online.
 7. W piątek (18.06) kancelaria będzie nieczynna.
 8. W sobotę o godzinie 1730 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie również okazja do spowiedzi świętej.
 9. Parafialna Piesza Pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w terminie od 28.06 – 02.07.2021r. Chętnych Parafian prosimy o zapisywanie się na listę w kancelarii lub zakrystii.
 10. Decyzją ks. Biskupa, ks. Piotr Natkański został skierowany do parafii św. Antoniego w Gliwicach. W naszej parafii od 26 sierpnia posługę rozpocznie ks. Przemysław Zając. Ks. Piotrowi już teraz dziękujemy za pracę w naszej parafii, a w szczególny sposób uczynimy to podczas Mszy św. 22 sierpnia o godz. 800.
 11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na bieżące potrzeby naszej parafii, a za tydzień kolekta remontowo – inwestycyjna przeznaczona na rozbudowę naszego cmentarza. Bóg zapłać za złożone ofiary i za wpłaty na konto parafialne.
 12. Polecamy Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
 13. Rozpoczęliśmy pierwszy etap remontu dachu naszego kościoła, podczas którego naprawione będą wszystkie obróbki, najbardziej narażone na przeciekanie. Pozostała część dachu jest w dobrym stanie i jej remont przeprowadzimy w przyszłości.