Informacje od administracji strony

Informujemy, że porządek nabożeństw, ogłoszenia parafialne i inne aktualności można subskrybować za pomocą czytników RSS dostępnych w ramach aplikacji takich jak Feedly lub Reeder, a także w ramach niektórych klientów e-mail oraz przeglądarek internetowych. Aby uruchomić subskrypcję wystarczy aby w czytniku RSS dodać kanał dla strony lasowice.pl lub https://lasowice.pl/feed/. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

Prosimy osoby, które posiadają zdjęcia z wydarzeń parafialnych z ostatnich lat lub zdjęcia tematyczne w formie pliku .jpg lub .png, które można zamieścić na stronie internetowej o ich udostępnienie. Jednocześnie prosimy osoby odpowiedzialne za wspólnoty parafialne aby przygotowały krótkie notatki na ich temat czy też korekty istniejących notatek. W obu kwestiach prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

Zachęcamy także do dzielenia się opiniami o stronie internetowej i propozycjami ewentualnych zmian na stronie. Każda opinia i propozycja zostanie rozpatrzona. Opinie i propozycje można zgłaszać w kancelarii parafialnej.